قرآن ناطق(عج)

62 - شطرنج قدرت

نویسنده : مهندس حسین رأفتی

در شطرنج امروز قدرت در دنیا ، تحلیل كلیات سیاست نظام سلطه بر فرهیختگان كه بماند ، بر توده مردم در كشورهاى مختلف ، هر روز آشكار تر میشود. و این از علائم و لوازم ظهور حضرت منجى است.

شطرنج قدرت

تشکر ویژه از اعضا محترم گروه بعلت دقت بالا در بحث ها ،جناب حافظى و مهندس متقى ، آنالیزى از

” ظرائف ”  کلیپ  خاخام یهودی ارائه دادند.

راجع به مضمون کلیپ عرض میکنم ، صحنه بین الملل آنقدر شفاف شده که نیازى به استناد به سخنرانى داخلى  خاخام براى زیر مجموعه اش نداریم.

در شطرنج امروز قدرت در دنیا ، تحلیل کلیات سیاست نظام سلطه بر فرهیختگان که بماند ، بر توده مردم در کشورهاى مختلف ، هر روز آشکار تر میشود. و این از علائم و لوازم ظهور حضرت منجى است.

در کمى بالاترتحلیلى را تقدیم کردم که چگونه برنامه ریزى سى ساله اى را براى ایجاد جنگ هاى شدید ، درون منطقه مسلمانان کرده اند.

اسلام علیه اسلام. خفه کردن پیام اسلام در مرزهاى کشورهاى اسلامى و تضعیف مداوم ایشان.

امروز حجت هاى خدا بر مردم خیلى عیان شده است. و توطئه هاى نظام سلطه بیشتر براى مردم روشده است.

و الا این همه معجزات در دنیا اتفاق نمى افتاد.

از معجزات بیست سال اخیر که خارج از ریاضیات نظام سلطه بوده است میتوان ذکر کرد :

١- پیروزى یک اقلیت شیعه در لبنان ( ولى سخت ، مرد و مومن ) على رغم فشارهاى سنگین داخلى و بیرونى ، بر اسراییل مورد حمایت صریح و شدید قدرت هاى غربى.

٢- پایمردى و صبر و استقامت مردم باریکه غزه ، در اشد حصر و تضییق ، و حفظ سلاح براى دفاع.

٣- قیام مردم شمال آفریقا بر سنگین ترین استبدادها. ( نفس بیدارى و قیام و نه حصول نتیجه که بحث جدا دارد)

۴- شعارهاى مردم آمریکا بشدت عوض شد. ( ما نود ونه درصدیم. یعنى بیدارى اجتماعى و فروپاشى قدرت از درون. یعنى فائق آمدن مردم بر دنیاى مجازى ترسیم شده براى ایشان توسط سلطه رسانه اى و یعنى…)

۵- استقامت مردم سوریه ، چهار سال تحت فشارهاى عجیب غربى و عربى.

۶- اتحاد شیعه و سنى و کرد تحت کمکهاى داهیانه آیه الله سیستانى در عراق و ایجاد ارکان حکومت  و مجبور شدن غرب به خروج نظامى از عراق.

٧- گسترش زیاد نفرت از ظلم در کشور هاى آسیایى و خصوصا آمریکاى لاتین. در حالى که چهل سال پیش ، در بین اکثر مردم دنیا ، آمریکا محبوبیت داشت و شعار مرگ بر امریکا اصلا وجود نداشت.

چه کرد خمینى کبیر با دل و جان مردم دنیا !! که هر چه میگذرد ، پیام آزادى و آزادگى اش بیشتر در گستره عالم مى تابد و خفتگان و نا امیدان را به حرکت در مى آورد.

دشمن نیز هیچگاه از برنامه ریزى ، توطئه و اقدام غافل نبوده است.

هر سیلى که زدیم ، یک سیلى زد.

در صدور پیام اسلام به مردم دنیا در آزادى و آزادگى انسانها ، انواع و اقسام تهاجمات فرهنگى براى کند کردن و بعد انحراف پیام تدارک دیدند.

پرورش و خلق : طالبان ، القاعده ، انصره ، داعش و .. ، تصویر و پیام بد و کریه از اسلام و خصوصا تشیع ، ترویج مواد مخدر گیاهى و صنعتى ، سیگار، قلیون ، ماهواره هاى جنسى ، عقیدتى سیاسى ، جنگ زرگرى شیعه و سنى ، و …

ما خواب باشیم یا بیدار ، دشمن بیدار است. پس پیرو قرآن ناطق عج ،به هوش به هوش به هوش .

۰ دیدگاه ارسال شده است

نظر خود را با ما در میان بگذارید