قرآن ناطق(عج)

13 - مسیر هسته ای ایران – ۱۳ ( وظیفه مردم ، احزاب و مجلس )

نویسنده : مهندس حسین رأفتی

١٥- وظيفه مردم و جناح هاى سياسى و مجلس در قبال مذاكرات چيست ؟ تخريب و هجمه فرهنگى عليه چهره ايران اسلامى ، در مافياى رسانه اى صهيونيستها ، به عنوان يك استراتژى " فرار رو به جلو " ، در مقابل انقلاب و تحول فرهنگى و بيدارى عمومى در جهان ، منبعث از پيام هاى آزادى خواهى اسلام ناب محمدى ، كه در عصر حاضر خمينى كبير منادى آن بود ، ظلم كوچكى نيست.

١۵- وظیفه مردم و جناح هاى سیاسى و مجلس در قبال مذاکرات چیست ؟   ( ۱۳۹۳/۰۹/۲۶ )

تخریب و هجمه فرهنگى علیه چهره ایران اسلامى ، در مافیاى رسانه اى صهیونیستها ، به عنوان یک استراتژى ” فرار رو به جلو ” ، در مقابل انقلاب و تحول فرهنگى و بیدارى عمومى در جهان ، منبعث از پیام هاى آزادى خواهى اسلام ناب محمدى ، که در عصر حاضر خمینى کبیر منادى آن بود ، ظلم کوچکى نیست.

فتنه گران با تزویر و خلط حق و باطل ، ابتدا وجهه اسلام و ایران را مخدوش کرده و سپس ظلم هاى فاحش ترى را علیه ملت ایران تدارک میکنند.

تحریم هاى مصوب شوراى امنیت سازمان ملل ، از جمله این ظلم ها به یک ملت استقلال طلب است.

تحریم هاى جداگانه اروپا نیز بدون پشتوانه فرهنگى فوق ، قابل انجام نبود.

آمریکا که پا را خیلى فراتر گذاشته و تحریم هاى شدید و باور نکردنى علیه ایران ، نه براى مردم و شرکت هاى آمریکایى ، بلکه براى تمام کشورها و دولت ها و سازمانهاى دنیا وضع کرده و سخت بر آن مراقبت میکند.

تحریم هاى بانکى و بانک مرکزى و هرگونه انتقال وجه با بیرون کشور از آن جمله بود.

مگر ملت ایران کدام گناه بین المللى را مرتکب شده که باید اینچنین مجازات شود؟!!

چرا ایرانیان به عنوان بنیانگذاران انقلاب و تحول فرهنگى در دنیا نباید بتوانند از ابتدائیات ماهیت خود دفاع کنند ؟

شبکه هاى تلویزیونى ما را نیز تحریم و از پخش در ماهواره هایشان محروم کردند. ولى مگر پیروزى انقلاب و صدور پیام اسلام ناب را با دستان خالى انجام ندادیم ؟

مردم ایران ، جناح ها و احزاب دلسوز  و نیز مجلس شوراى اسلامى ، باید با درک ابعاد جدى و گسترده ظلم به ایران اسلامى ، براى مقابله با ” سوء تفاهمات و نمایش وارونه حقایق ” قیام کنند و با درایت و کیاست ، نور حق را بر ظلمت فتنه صهیونیست پیروز کنند.

مبادا ریشه ها و اصول خود را فراموش کرده ، در بازى هاى طراحى شده توسط دشمن و یاوران آگاه و ناآگاه داخلى آنها ، گرفتار شده و راه اصلى خود را گم کنیم.

مطالبات حداکثرى و به حق ملت ایران ، با منطق ، تفاهم ، و بیان احسن به جامعه جهانى رسانده شود. هر کدام از ما ، یک رسانه باشد، براى بیدارگرى. نیاز به هم افزایى افکار و عقاید مختلف داخلى در جهت احقاق حقوق زیادى از ملت هستیم که طاغوت عصر ضایع کرده است. غنى سازى و علم و فن آورى هسته اى ، یکى از هزاران حق این ملت است.

متاسفانه آنچه در فضاى رسانه اى جناح ها و فضاى مجازى کشور شاهدیم ، دیالوگها و اظهارنظرهاى عمیق و صحیح از وضعیت واقعى نیست.  و تلاش براى ارتقاء آن به شرایط صحیح مشاهده نمیشود. به نظر میرسد نیازمند تحقق یک انقلاب فکرى ” درون کشورى ” هستیم.

فکر میکنم این بحث ، بسیار مهم و مغفول است. دوستان علاقه مند ، در این بحث ورود و مشارکت کنند.

بحث :

با اینکه جناح خاص سیاسی داخلی بیشتر از سر بغض و کینه مخالفت می کند و سنگ اندازی اما باز هم این صدای مخالف باید باشد همانطور که آنها با پا پیش می کشند و با دست پس می زنند و بازیه سیاسی بین جمهوری خواه و دموکرات و.. راه انداخته اند صدای مخالف داخلی پیامد های مثبتی هم خواهد داشت در روند مذاکرات.

پاسخ :

آقاى مهندس رضا ، تشکر و بسیار خوب.

این بحث آرایش  تکنیکال جناح ها و احزاب در جنگ نرم مذاکرات رو در چند بحث قبلى تایید و تاکید کردیم.

ولى بحث امروز یک فضاى جدیده براى درک و معرفى ظلم هاى بزرگى که با تزویر و تکنیک بر ایران و ایرانى تحمیل شده.در این بحث ، تمام جناحها دخیل هستند. زرگرى نیست. خیلى واقعى است. دولتى و مجلسى و چپ و راست ، همه باید وارد شوند.

بحث :

کاملا درست است اما حقیقت تلخ اینجاست که لغو تحریم ها باعث ضرر و زیان بعضی ها می شود شاید به همین خاطر افراد پشت پرده با سیاه نمایی نمایندگان محترم را در مسیر اشتباهی وارد کردند

نمی توان این حقیقت را انکار کرد که منافع اکثریت به خاطر اقلیت در حال پایمال شدن است.دست های پشت پرده باید عریان شوند بعد تصمیم گیری و نتیجه گیری جامع و کامل آسان می شود.

پاسخ :

در تمام برهه هاى انقلاب با مشکلات و جو سازى ها و دوستان نادان و دشمنان دانا و … مواجه بوده و خواهیم بود. ولى مهم اینه که با روشنگرى سعى کنیم خطوط اصلى حرکت را پر رنگ کرده و از حواشى و راههاى انحرافى که هر روز مطرح میشود ، خود را برهانیم.

بحث:

چون متاسفانه فساد در بدنه ریشه دوانه ؛عوامل پشت پرده هم قدرت دارند و هم ثروت برای همین نمی توان روشنگری کرد تا قبل از آنکه دست های طمع کار قطع شوند وگرنه آش همان است و کاسه همان امروز انرژی هسته ای است فردا موضوع دیگر…

پاسخ :

هیچ وقت نظام اسلامى ما در طول تاریخ به اقتدار و انسجام امروز نبوده است. به لطف خدا.

بحث :

دوستان نادان همیشه هستند اما دانایان پشت پرده که از این جو استفاده می کنند در اقلیتند.

اقتدار و انسجام امروز ناشی از بینش رهبریست،وگرنه بقیه…

پاسخ :

و مردم بیدار امروز ما ، پست سر رهبرى هستند. الحمدلله. و با همین روشنفکرى و روشنگرى ها ان شاءالله کمر ظالمان را میشکنند.

 

بحث :

ان شاء الله دست نا اهلان از دامان انقلاب کوتاه شود؛برای انسجام بیشتر باید پا را فراتر از شعار گذاشت و در ضمینه مبارزه با فساد عزم جدیتری داشته باشند

آنوقت یک دلی و یک رنگی درجامعه نمود پیدا می کند.(نمود بیشتر)

پاسخ :

آنچه که در یک سال و نیم اخیر از رییس جمهور محترم و دولت ایشان دیدیم ، حرکت در مسیر احقاق حق بین المللى ایران و بازگرداندن چهره واقعى ایران ، که در این بحث ذکر شد بوده است. هرچند به نسبت توقع ما ، کند و ضعیف بوده ، ولى نکته بسیار مهم این است که واقعا در همین مسیر صحیح بوده که شما هم فرمودید.

براى این برنامه و هدف باید و باید همه کمک کنند.

دانشگاه و حوزه ، چپ و راست. و تک تک ما مردم.

 

۰ دیدگاه ارسال شده است

نظر خود را با ما در میان بگذارید