قرآن ناطق(عج)

13 - مسیر هسته ای ایران – 13 ( وظیفه مردم ، احزاب و مجلس )

نویسنده : مهندس حسین رأفتی

١٥- وظيفه مردم و جناح هاى سياسى و مجلس در قبال مذاكرات چيست ؟ تخريب و هجمه فرهنگى عليه چهره ايران اسلامى ، در مافياى رسانه اى صهيونيستها ، به عنوان يك استراتژى " فرار رو به جلو " ، در مقابل انقلاب و تحول فرهنگى و بيدارى عمومى در جهان ، منبعث از پيام هاى آزادى خواهى اسلام ناب محمدى ، كه در عصر حاضر خمينى كبير منادى آن بود ، ظلم كوچكى نيست.

١٥- وظيفه مردم و جناح هاى سياسى و مجلس در قبال مذاكرات چيست ؟   ( 1393/09/26 )

تخريب و هجمه فرهنگى عليه چهره ايران اسلامى ، در مافياى رسانه اى صهيونيستها ، به عنوان يك استراتژى ” فرار رو به جلو ” ، در مقابل انقلاب و تحول فرهنگى و بيدارى عمومى در جهان ، منبعث از پيام هاى آزادى خواهى اسلام ناب محمدى ، كه در عصر حاضر خمينى كبير منادى آن بود ، ظلم كوچكى نيست.

فتنه گران با تزوير و خلط حق و باطل ، ابتدا وجهه اسلام و ايران را مخدوش كرده و سپس ظلم هاى فاحش ترى را عليه ملت ايران تدارك ميكنند.

تحريم هاى مصوب شوراى امنيت سازمان ملل ، از جمله اين ظلم ها به يك ملت استقلال طلب است.

تحريم هاى جداگانه اروپا نيز بدون پشتوانه فرهنگى فوق ، قابل انجام نبود.

آمريكا كه پا را خيلى فراتر گذاشته و تحريم هاى شديد و باور نكردنى عليه ايران ، نه براى مردم و شركت هاى آمريكايى ، بلكه براى تمام كشورها و دولت ها و سازمانهاى دنيا وضع كرده و سخت بر آن مراقبت ميكند.

تحريم هاى بانكى و بانك مركزى و هرگونه انتقال وجه با بيرون كشور از آن جمله بود.

مگر ملت ايران كدام گناه بين المللى را مرتكب شده كه بايد اينچنين مجازات شود؟!!

چرا ايرانيان به عنوان بنيانگذاران انقلاب و تحول فرهنگى در دنيا نبايد بتوانند از ابتدائيات ماهيت خود دفاع كنند ؟

شبكه هاى تلويزيونى ما را نيز تحريم و از پخش در ماهواره هايشان محروم كردند. ولى مگر پيروزى انقلاب و صدور پيام اسلام ناب را با دستان خالى انجام نداديم ؟

مردم ايران ، جناح ها و احزاب دلسوز  و نيز مجلس شوراى اسلامى ، بايد با درك ابعاد جدى و گسترده ظلم به ايران اسلامى ، براى مقابله با ” سوء تفاهمات و نمايش وارونه حقايق ” قيام كنند و با درايت و كياست ، نور حق را بر ظلمت فتنه صهيونيست پيروز كنند.

مبادا ريشه ها و اصول خود را فراموش كرده ، در بازى هاى طراحى شده توسط دشمن و ياوران آگاه و ناآگاه داخلى آنها ، گرفتار شده و راه اصلى خود را گم كنيم.

مطالبات حداكثرى و به حق ملت ايران ، با منطق ، تفاهم ، و بيان احسن به جامعه جهانى رسانده شود. هر كدام از ما ، يك رسانه باشد، براى بيدارگرى. نياز به هم افزايى افكار و عقايد مختلف داخلى در جهت احقاق حقوق زيادى از ملت هستيم كه طاغوت عصر ضايع كرده است. غنى سازى و علم و فن آورى هسته اى ، يكى از هزاران حق اين ملت است.

متاسفانه آنچه در فضاى رسانه اى جناح ها و فضاى مجازى كشور شاهديم ، ديالوگها و اظهارنظرهاى عميق و صحيح از وضعيت واقعى نيست.  و تلاش براى ارتقاء آن به شرايط صحيح مشاهده نميشود. به نظر ميرسد نيازمند تحقق يك انقلاب فكرى ” درون كشورى ” هستيم.

فكر ميكنم اين بحث ، بسيار مهم و مغفول است. دوستان علاقه مند ، در اين بحث ورود و مشاركت كنند.

بحث :

با اینکه جناح خاص سیاسی داخلی بیشتر از سر بغض و کینه مخالفت می کند و سنگ اندازی اما باز هم این صدای مخالف باید باشد همانطور که آنها با پا پیش می کشند و با دست پس می زنند و بازیه سیاسی بین جمهوری خواه و دموکرات و.. راه انداخته اند صدای مخالف داخلی پیامد های مثبتی هم خواهد داشت در روند مذاکرات.

پاسخ :

آقاى مهندس رضا ، تشكر و بسيار خوب.

اين بحث آرايش  تكنيكال جناح ها و احزاب در جنگ نرم مذاكرات رو در چند بحث قبلى تاييد و تاكيد كرديم.

ولى بحث امروز يك فضاى جديده براى درك و معرفى ظلم هاى بزرگى كه با تزوير و تكنيك بر ايران و ايرانى تحميل شده.در اين بحث ، تمام جناحها دخيل هستند. زرگرى نيست. خيلى واقعى است. دولتى و مجلسى و چپ و راست ، همه بايد وارد شوند.

بحث :

کاملا درست است اما حقیقت تلخ اینجاست که لغو تحریم ها باعث ضرر و زیان بعضی ها می شود شاید به همین خاطر افراد پشت پرده با سیاه نمایی نمایندگان محترم را در مسیر اشتباهی وارد کردند

نمی توان این حقیقت را انکار کرد که منافع اكثريت به خاطر اقليت در حال پایمال شدن است.دست های پشت پرده باید عریان شوند بعد تصمیم گیری و نتیجه گیری جامع و کامل آسان می شود.

پاسخ :

در تمام برهه هاى انقلاب با مشكلات و جو سازى ها و دوستان نادان و دشمنان دانا و … مواجه بوده و خواهيم بود. ولى مهم اينه كه با روشنگرى سعى كنيم خطوط اصلى حركت را پر رنگ كرده و از حواشى و راههاى انحرافى كه هر روز مطرح ميشود ، خود را برهانيم.

بحث:

چون متاسفانه فساد در بدنه ریشه دوانه ؛عوامل پشت پرده هم قدرت دارند و هم ثروت برای همین نمی توان روشنگری کرد تا قبل از آنکه دست های طمع کار قطع شوند وگرنه آش همان است و کاسه همان امروز انرژی هسته ای است فردا موضوع دیگر…

پاسخ :

هيچ وقت نظام اسلامى ما در طول تاريخ به اقتدار و انسجام امروز نبوده است. به لطف خدا.

بحث :

دوستان نادان همیشه هستند اما دانایان پشت پرده که از این جو استفاده می کنند در اقلیتند.

اقتدار و انسجام امروز ناشی از بینش رهبریست،وگرنه بقیه…

پاسخ :

و مردم بيدار امروز ما ، پست سر رهبرى هستند. الحمدلله. و با همين روشنفكرى و روشنگرى ها ان شاءالله كمر ظالمان را ميشكنند.

 

بحث :

ان شاء الله دست نا اهلان از دامان انقلاب کوتاه شود؛برای انسجام بیشتر باید پا را فراتر از شعار گذاشت و در ضمینه مبارزه با فساد عزم جدیتری داشته باشند

آنوقت یک دلی و یک رنگی درجامعه نمود پیدا می کند.(نمود بیشتر)

پاسخ :

آنچه كه در يك سال و نيم اخير از رييس جمهور محترم و دولت ايشان ديديم ، حركت در مسير احقاق حق بين المللى ايران و بازگرداندن چهره واقعى ايران ، كه در اين بحث ذكر شد بوده است. هرچند به نسبت توقع ما ، كند و ضعيف بوده ، ولى نكته بسيار مهم اين است كه واقعا در همين مسير صحيح بوده كه شما هم فرموديد.

براى اين برنامه و هدف بايد و بايد همه كمك كنند.

دانشگاه و حوزه ، چپ و راست. و تك تك ما مردم.

 

0 دیدگاه ارسال شده است

نظر خود را با ما در میان بگذارید