قرآن ناطق(عج)

12 - مسیر هسته ای ایران – ۱۲ ( امنیت اسراییل )

نویسنده : مهندس حسین رأفتی

١٤- آيا آقاى جان كرى راست ميگويد كه امروز دنيا و اسراييل امن تر شده است ؟ ١٣٩٣/٠٩/٢٤ آقاى جان كرى با چه استدلالى اين ادعا را دارند ؟ آيا چون ايران اورانيوم بيست در صد خود را تبديل به سوخت رآكتور كرده است ؟

١۴- آیا آقاى جان کرى راست میگوید که امروز دنیا و اسراییل امن تر شده است ؟  ١٣٩٣/٠٩/٢۴

آقاى جان کرى با چه استدلالى این ادعا را دارند ؟ آیا چون ایران اورانیوم بیست در صد خود را تبدیل به سوخت رآکتور کرده است ؟ یا چون ایران سانتریفیوژ جدیدى نصب و راه اندازى نکرده است ؟ و یا چون بازدید ها و شفافیت بیشترى از سایتهاى ایران انجام شده است ؟

اصولا حجم و میزان غنى سازى در ایران ، چه ارتباطى با امنیت دنیا و اسراییل دارد ؟

تمام نقاط فلسطین اشغالى ( اسراییل ) ، همین امروز هم در معرض موشک هاى ایرانى ، از خود ایران ، لبنان و غزه است !!

نگرانى غرب از بمب اتمى نیست. آنها خیلى خوشحال میشوند اگر ایران به سمت ساخت بمب هسته اى ، کوچکترین حرکتى میکرد. تا فلش حساسیت و فشار افکار عمومى مردم دنیا را از ظلم و جنایات خود ، به ایران انقلابى و عدالت خواه معطوف کنند. و بلندترین و رساترین پرچم آزادى خواهى و استقلال طلبى در عالم را بى اعتبار ، عقیم و خاموش سازند.

امنیت نظام سلطه و اسراییل جنایت کار ، با بمب اتمى به خطر نمى افتد. همانطور که ذخایر سنگین سلاح هاى هسته اى خود آنها نیز ، امنیت برایشان نمى آورد.

بقاء و امنیت طاغوت با بیدارى و بیدارگرى مستضعفین عالم ( حتى شامل اکثر مردم خود آمریکا و اروپا ) ، بشدت از درون تهدید میشود و از آن وحشت دارند. Wall-Street-5

براى رسوا نشدن خود و مخدوش کردن پرچم بیدارى خمینى کبیر ، از هر راهى که بتوانند تلاش میکنند. یا اسلام را بد نام کنند ( با ابزار طالبانیسم ، خشونت القاعده ، توحش داعش ، حماقت و تحجر رسانه هاى ماهواره اى به نام شیعه و اهل بیت و …. ) و یا ایران را ( با القاء تفوق طلبى ، مسئولیت ناپذیرى ، مهار نشدنى ، به دنبال سلاح هاى نامتعارف و … ).

ولى جوجه اى که از تخم بیرون آمد ، دیگر به درون آن باز نمیگردد. در صد بیدارى مردم دنیا روز به روز افزایش میابد و این روند ، یعنى مژده و نوید ظهور منجى عالم بشریت ، قرآن ناطق عصر ( عج ).

 

۰ دیدگاه ارسال شده است

نظر خود را با ما در میان بگذارید