قرآن ناطق(عج)

164 - ایجاد رابطه جنسی با وجود فرزندان

نویسنده : زهرا رستگار

چند ترفند ساده   اما کارا برای ایجاد رابطه جنسی چطور با وجود بچه‌ها با همسرمان رابطه‌ زناشویی داشته باشیم ؟ تمام خانواده هایی که صاحبفرزند یا فرزندانی شده اند می دانند که برقراری روابطه زناشویی بین همسران بعد از بچه دار شدنمانند دورانی که تنها بودند سهل الوصول و راحت نیست ! خوب زندگی امروزه […]

چند ترفند ساده   اما کارا برای ایجاد رابطه جنسی

چطور با وجود بچه‌ها با همسرمان رابطه‌ زناشویی داشته باشیم ؟ تمام خانواده هایی که صاحبفرزند یا فرزندانی شده اند می دانند که برقراری روابطه زناشویی بین همسران بعد از بچه دار شدنمانند دورانی که تنها بودند سهل الوصول و راحت نیست ! خوب زندگی امروزه و شاید کمی بی توجهی خودوالدین باعث شده است که فرزندانشان از ابتدای خروس خوان تا انتهای شب بچه ها بیدار باشند. بقول معروفبه جای اینکه پدر و مادر بچه ها را بخوابانند این بچه ها هستند که پدرو مادر را می خوابانند ! و وقتی از خوابیدن پدر و مادر مطمئن شدند شاید خودشان بخوابند !

اما با وجود این، شما هنوز هم می‌توانید با وجود آنها از زندگی جنسی خود در کنار همسرتان لذت ببرید. ما به شما کمک می‌کنیم . زمان مناسب پیدا کنید بیشتر والدین پرمشغله هم مطمئناً برای اینکه صبح‌ها دندان‌هایشان را مسواک کنند وقتی پیدا می‌کنند، بنابراین، پیدا کردن کمی زمان در برنامه‌ روزانه‌تان برای لذت بردن از روابط صمیمانه با همسرتان ماموریت غیرممکن نیست!

خیلی مهم است که اولویت‌هایتان را سازماندهی کنید، طوریکه بتوانید با همسرتان هم وقت بگذرانید–و بودن بچه‌ها در خانه نباید مانع نزدیکی شما به هم باشد. بااینکه رابطه‌جنسی صبح که یک زمان از آن بی‌اندازه لذت می‌بردید الان با وجود بچه‌ها که قبل از طلوع خورشید بیدار می‌شوند غیرممکن به نظر می‌رسد اما اینجا راه‌های ساده‌ای برایتان عنوان می‌کنیم که از طریق آنها وقتی برای نزدیکی منظم با همسرتان پیدا خواهید کرد.

چطور با وجود بچه‌ها با همسرمان رابطه‌ زناشویی داشته باشیم ؟

شب‌ها همزمان با همسرتان به رختخواب بروید

اگر ساعت‌ها قبل یا بعد از همسرتان به رختخواب بیایید، این احتمال وجود دارد که وقتی یکی از شما برای رابطه‌جنسی آماده است دیگر خواب باشد.

بچه‌ها میلی به خوابیدن نشان نمی‌دهند ؟

مهم نیست، تلویزیون را خاموش کنید، مجبور خواهند شد به اتاقشان بروند. باور کنید برای سلامتی خودشان خوبست ! تحقیقات نشان داده بهترین زمانی را بچه ها باید خواب باشند تا مغزشان استراحت کند و آماده برای امورات زندگی شان شود ساعت حدود 11 شب تا حدود ساعت 2 صبح است . و صد البته که بهترین زمان برای اینکه شما هم نفس راحتی بکشید !

 برنامه‌ای برای نزدیکی ترتیب دهید

اگر شب‌ها آنقدر خسته‌اید که فقط دوست دارید بخوابید، می‌توانید زمانی از عصر را برای رابطه‌جنسی خود اختصاص دهید. شاید سخت باشد اما مطمئن باشید که ارزشش را دارد!حریم شخصی وقتی بچه‌هایتان کوچک هستند، حتی فکر خلوت و تنهایی‌تان مثل داشتن خانه‌ای تمیز و مرتب غیرممکن به نظر می‌رسد. نه‌تنها باید همیشه و در همه اوقات در کنار‌ آنها باشید، بلکه باید بتوانید فوراً به نیازهایشان پاسخ دهید. به همین علت،والدین بسیاری حتی از تنها حمام یا دستشویی رفتن هم می‌ترسند. همه درهای خانه همیشه باید باز بمانند، مگر اینکه کودکشان خواب باشد که در این صورت حتماً در اتاق او باید بسته بماند!اما چطور می‌توانید حس حریم شخصی را به بچه‌هایتان پرورش دهید، درحالیکه تمام کودکی آنها همه درها می‌بایست باز می‌ماندند؟

مراقب سرو صدا ها باشید !

وقتی بچه‌ها آنقدری بزرگ شدند که اتاقشان جدا شد، باید شروع کنید و به آنها آموزش دهید که به درهای بسته احترام بگذارند. این شروع آموزش‌های بزرگی آنهاست–اینکه به فضای شخصی آدمها احترام بگذارند و این به شما امکان می‌دهد زمان خلوت خود با همسرتان را اعتمادبه‌نفس بیشتری داشته باشید.صدا را پایین بیاوریدهیچ چیز شاید به اندازه اینکه بدانید برای اینکه بچه‌ها حتی از پشت درهای بسته اتاقتان متوجه کاری که می‌کنید نشوند، مجبورید که سر و صدایتان را کمتر کنید، ناراحتتان نکند. برای این منظور هم چند نکته عملی برایتان داریم:

 صدای تختتان را بررسی کنید

اینکه صدای خودتان را تحت کنترل داشته باشید یک مسئله است اما اینکه تختتان با سر و صدایش بخواهد آبرویتان را ببرد چیز دیگر. پس پیچ‌های تخت را سفت کنید و ملحفه‌ای نرم و بی‌صدا انتخاب کنید.

 یک موزیک ملایم روشن کنید

موزیک از اتاق‌خواب خودتان یا فرزندتان خیلی از سر و صداها را می‌پوشاند.

 از تلویزیون استفاده کنید

بعضی متخصصین اعتقاد دارند می‌توانید وقتی بچه‌ها مشغول تماشای فیلم یا برنامه مورد علاقه‌شان هستند از کمی با هم بودن استفاده کنید. بااینکه مطمئن نیستیم چند درصد از والدین حاضرند وقتی فرزندشان هوشیار در اتاقی دیگر مشغول تماشای تلویزیون است، در اتاق خود لخت شوند، اما صدای تلویزیون می‌تواند فیلتر صدایی عالی برای شما باشد.وقتی بچه‌های کوچکتر در خانه هستنددغدغه خیلی از والدین این است که چطور وقتی فرزندشان با آنها در یک اتاق است بتوانند زمان خلوت با همسرشان داشته باشند. جدا از این واقعیت که هر کاری که می‌کنید و هرچقدر هم که بلند باشد، فرزند کوچک شما قادر به یادآوری آن نخواهد بود. راه‌های ساده‌ای برای کنار آمدن با این مشکل وجود دارد:

 فرزندنتان را به اتاق دیگری ببرید

بله، شاید این خیلی بدیهی به نظر برسد اما بسیاری از مادران تصور می‌کنند این خیانت به فرزندشان است. اما باید بدانید که اگر نوزاد یا کودک نوپایتان را برای خواب به اتاق دیگری ببرید، متوجه آن نخواهد شد.

 خودتان به اتاق دیگری بروید

اگر فرزندتان به خواب رفته است و دلتان نمی‌آید او را بلند کرده و به اتاق دیگری ببرید، خودتان می‌توانید به محل دیگری در خانه بروید.

اگر فرزندتان زود به رختخواب می‌رود

–چه بچه‌های نوپا و چه بچه مدرسه‌ای‌ها–نباید باعث شود شما از با هم بودن لذت نبرید. وقتی نیمه شب از خواب بیدار شوند، وقتی دوباره خوابشان برد دیگر بیدار کردنشان سخت خواهد بود. در این زمان می‌توانید بدون هیچ نگرانی از با هم بودنتان لذت ببرید.وقتی بچه‌های بزرگتر در خانه هستند وقتی فرزندتان همزمان با شما به رختخواب می‌رود، پیدا کردن زمان خلوت سخت‌تر خواهد شد.

اینکه آنها را زودتر به اتاق‌خوابشان بفرستید موثر نخواهد بود چون بیشتر وقت‌ها برای اینکه آب بخورند یا دستشویی بروند نیمه شب از خواب بیدار خواهند شد. در این سن باید احترام به در بسته را به آنها آموزش دهید. به آنها یاد بدهید که اگر دری بسته بود–هر دری–برای وارد شدن به آن باید ابتدا در بزنند و اگر به آنها اجازه داده شد داخل شوند. اگر راحت نیستید که باوجود بسته بودن در اتاق بخوابید، فقط زمانی که لازم است آن را ببندید و بعد بازش کنید.اگر نگران مسئله صدا هستید، می‌توانید در اتاقتان یک موسیقی ملایم پخش کنید. اینکار نه تنها به ریلکس کردن شما و بالا بردن میل جنسی‌ تان کمک می‌کند، بلکه سر و صدای شما را هم مخفی خواهد کرد.

0 دیدگاه ارسال شده است

نظر خود را با ما در میان بگذارید